Bültene abone ol
E-posta:

Demer İnşaat Turizm Nakliye San. ve Tic. Ltd. Şti.


EPOKSİ ZEMİN KAPLAMA
 
Bookmark and Share

İLETİŞİM:

Fatih mah. Kuzey sok. No:15/A Körfez/KOCAELİ
Tel: 0262 500 00 25
Fax: 0262 500 00 05
Gsm: 0532 570 37 99
E-posta: info@demerinsaat.com

www.demerinsaat.com

ÜRÜN:

Epoksi zemin kaplama , iç ve dış dekarasyon (alçı, sıva , fayans,kalebodur.granit, mermer, su ve ısı yalıtımı, iç ve dış mantolama vb.)

FİRMA TANITIMI:

17 yıllık tecrübenin ürünü olarak 2008 yılında demkar mühendislik olarak kurulan firmamız, daha da büyüyerek 2011 yılında Demer inşaat turizm nakliye san. ve tic. ltd. şti. olarak isim değişikliği yapmıştır . Değişen ismine rağmen kalitesi hızla artan firmamız ekip ve ekipmanlarıyla bir çok alanda başarıyla hizmet vermektedir.


Firma olarak müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini, beklediklerinden daha kaliteli hizmet ile karşılamak temel hedefimizdir. Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyarız ve bundan taviz vermeyiz.. En büyük önemi insan beynine veririz ve sürekli insana yatırım yaparız. Etkin ekip çalışmasına inanırız.

Misyonumuz
Sektörümüzün gelişimine, kapsamlı, yaratıcı, yenilikçi, kişi ve kurumların arz ve taleplerine, beklentilerini ve gereksinimlerini karşılayabilecek alanında yüksek derecede ihtisaslaşmış kaliteli ürün ve hizmetlerin sunumu ile katkı sağlamaktır.

Vizyonumuz
Zemin kaplama kapsamına giren tüm ürünlerde; her yönde uzmanlaşmış lider kuruluş olmaktır.

FAALİYET ALANI:

Epoksi Zemin Kaplama

Kolay temizlenmekte ve mekanik mukavemeti yüksektir. Kimyasal maddelerin etkisine dayanıklıdır. Bu tür epoksi kaplama, daha çok tekstil, gıda, ilaç,fabrika,hastahane,okul, üretim tesisleri gibi yerlerde kapalı alan zemin kaplaması olarak kullanılmaktadır.

Epoksi Self Leveling ,epoksi yer kaplama aşınmış, çukurlaşmış, zedelenmiş beton zemin yüzeylerini parlak, yoğun ve pürüzsüz bir hale getiren derzsiz bir zemin kaplama türüdür. Kimyasal nitelikli bu kaplama ile zeminler hızlı, dayanıklı bir şekilde oluşturulabilir. Zemin kaplaması yapıldıktan 6-8 saat sonra üzerinde yürüme için hazır hale gelir. Bu zemin iyileştirme yöntemi ile çalışma, iş süresi aksaklıklarının getireceği kayıpların önüne geçilebilir. Epoksi zemin kaplama, hızlı bir yöntemdir. Temizlenmesi kolay ve parlak zeminler oluşturulabilir.

Isı Yalıtım ve Mantolama

Türkiye' de binalarda yeterli ve doğru yalıtım yapılmaması nedeniyle yılda 4.5 milyar dolarlık enerji kaybı vardır. Amerika ve Avrupa' daki binalarda yalıtım oranı %95, Türkiye'de ise bu oran sadece %0,4'tür. Eğer binanıza bir yalıtım yaptırmayı düşünüyorsanız Mantolama sizin için en doğru çözüm olacaktır. Aslında bu malzeme bizlerin yabancı olmadığı sadece unuttuğumuz Osmanlı mimarisinin en güzel örneklerinden yalı baskısı tekniğinin bir türüdür. Yalıtım malzemeleri ile birlikte kullanılması durumunda yapılarda yüzde 50'ye varan enerji tasarrufu sağlamaktadır.

 

İç ve Dış Dekorasyon

Dekorasyon, iç süsleme ve dış süsleme adı altında iki kısma ayrılır. Bunlardan dış süsleme daha çok mimarlıkla ilgilidir. İç dekorasyon, İnsanların azami derecede rahat ve huzur içinde yaşayabilmeleri gayesiyle iç mekanların çeşitli unsurlarının uygun bir şekilde biraraya getirilmesi anlamındadır.

Firma etiketleri
Doğu (89)
,
,
,
yapı (75)
,
,
izmit (46)
,
,
,
,
demer (1)
,